Modne gadżety elektroniczne – co wybrać?

Jeśli jesteś miłośnikiem gadżetów, na pewno śledzisz rynek na bieżąco. Kolejne urządzenia debiutują bardzo szybko, producenci depczą sobie po piętach, wyznaczając nowe trendy. Sprawdziliśmy, jakie gadżety są teraz na topie – zobacz flagowy telefon Samsung i inne urządzenia.

Telefon Samsung S22 / S22 Plus / S22 Ultra

Ultra nowoczesny, szybki i funkcjonalny. Nowy flagowy telefon Samsung to propozycja dla osób, które poszukują gadżetów opartych na nowoczesnych rozwiązaniach. Koreańska marka od dawna zajmuje pozycję lidera branży, a jej kolejne produkty budzą żywe zainteresowanie. Samsung Galaxy S22 dla wielu z nas może być nieosiągalny finansowo, ale to nie zmienia faktu, że jest to aktualnie najlepszy telefon z Androidem na rynku.

Telefon Samsung oferuje naprawdę topowe wyposażenie i wrażenia z użytkowania. Posiada m.in. najszybszy procesor Galaxy w technologii 4 nm oraz jasny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X z Vision Booster i jasnością sięgającą 1750 nitów o częstotliwości odświeżania 120 Hz. W dodatku jest wyjątkowo smukły i elegancki, ma polerowaną ramkę oraz aparat podkreślony pierścieniami lustrzanymi. To ogromny skok w technologii smartfonów. Zarówno Galaxy S22 Ultra, jak i rysik S Pen mają stopień ochrony IP688.

Smartwatch Garmin Forerunner

Stworzony dla sportowców, a konkretnie dla osób, które regularnie biegają, mierzą swoje osiągnięcia i chcą poprawiać wyniki. Nowoczesny zegarek może im w tym pomóc! Seria urządzeń obejmuje kilka modeli, dlatego każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb i budżetu.

Do wyboru są m.in. Forerunner 55, 245 Music, 745 i 945. Garmin Forerunner posiada m.in. moduł GPS, wbudowane profile aktywności, zaawansowane funkcje monitorowania organizmu, a także oferuje wskazówki dotyczące treningu. Forerunner 55 to prosty w obsłudze smartwatch GPS, idealny dla początkujących. Z kolei 945 to propozycja dla triathlonistów. Wyróżnia się wytrzymałym szkłem ochronnym (Corning® Gorilla®Glass DX), mocnym włóknem szklanym, wydajniejszą baterią niż w 935 i wbudowanym odtwarzaczem plików MP3 oraz obsługą Spotify i Deezer oraz wbudowanymi mapami Europy.

Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Indy ANC

Zarówno do smartfona, jak i do zegarka przydadzą się też nowoczesne słuchawki bez kabli – jak m.in. Indy ANC. Prezentowany model posiada różne rozwiązania technologiczne – m.in. aktywną redukcję hałasu i gwarantuje do 32 godzin pracy baterii na jednym ładowaniu. Ich zaletą jest też pełna kontrola mediów na każdej ze słuchawek oraz lokalizator Tile™. Jeśli je zgubisz, możesz szybko je znaleźć dzięki aplikacji Tile.